Подходящо за
•
Земеделски производители
•
Агро консултанти
•
Изследователи
•
Публичен сектор
Какво ще научите?
•
Автоматизация с ограничен бюджет
•
Автоматизиране на разрастващо стопанството
•
Сезонна поддръжка на автоматизацията
•
Надграждане на решението за автоматизация
Програма
Автоматизирай разумно – как да балансираме нуждата от автоматизация с ограничен бюджет?
Запознаване на земеделските производители с възможностите да автоматизират процесите по напояване и прецизно торене в стопанството си, дори с ограничен бюджет.
Разширяване на автоматизацията с разрастване на стопанството – какви са възможностите?
Представяне на вариантите за поетапно разширяване на автоматизацията, според темповете на растеж на стопанството.
Агрономическа помощ – кога и как?
Практически съвети от специалист агроном за това в кой етап на изграждането и използването на автоматизацията е препоръчително използването на агрономически консултации.
Поддръжка на автоматизацията – в началото и в края на сезона
Технологична и агрономическа консултация какво е нужно за поддръжката на решения за автоматизация, с оглед безпроблемното функциониране на системата през всеки сезон.
Надграждане на автоматизацията
Запознаване с възможностите за надграждане на автоматизацията, с цел още по-висока ефективност.
Въпроси и отговори по потребителски казуси
Изисквания
Достъп до компютър и интернет
Описание на обучението
Целта на уебинара е да запознае земеделските производители с възможностите да автоматизират процесите по напояване и прецизно торене в стопанството си, да се насърчат да инвестират умно в технологии, да получат експертни съвети как и кога да внедрят и надградят технологичните решения в стопанството си, за да следват темповете си на растеж и постигнат по-висока ефективност.
Обучители
Отзиви
Подходящи за вас обучения


Този документ е създаден с финансовата подкрепа на програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация“ 2021-2027, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския фонд за регионално развитие и на Програма „Цифрова Европа“. Цялата отговорност за съдържанието на документа се носи от Конкретния бенефициент на безвъзмездната финансова помощ по приоритет 1 „Устойчиво развитие на българската научно-изследователска и иновационна екосистема“, Приоритетно направление 4 „Синергия с програми „Хоризонт Европа“ и „Цифрова Европа“ на програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация“ 2021-2027 - Институт за агростратегии и иновации, координатор и конкретен бенефициент за АгроХъб.БГ и при никакви обстоятелства не може да се приема, че този документ отразява официалното становище на Европейския съюз.