Подходящо за
•
земеделски производители
•
МСП в агро-хранителния сектора
•
технологични компании
•
бизнес консултанти
•
кооперативи
Какво ще научите?
•
Поставяне на ясни цели, съобразени с нуждите и ресурсите на бизнеса
•
Избор на технологии и подходи, подобряващи ефективността и следващи съвременните тенденции
•
Управление на рисковете за минимизиране на загубите и осигуряване на стабилен растеж
Програма
- Формулиране на ясни и измерими цели за разширение.
- Идентифициране на ключови ресурси и фактори за успех.
Изисквания
Необходимо е обучаемите да разполагат с компютър с добра интернет връзка.
Описание на обучението
Този уебинар е създаден, за да предостави на земеделските производители и на малки и средни предприятия (МСП) в агро-сектора практически насоки за успешно разширяване на техния бизнес. Ще разгледаме ключовите принципи при планирането и проектирането на разширения, като се фокусираме върху реални предизвикателства и работещи решения.
Обучители
Пламен Иванов
Пламен Иванов притежава магистърски степени по „Икономика и управление на индустрията“ от Икономически университет-Варна и „Електрическа енергия от възобновяеми енергийни източници“ от Технически университет-София. Той е сертифициран Project Manager Professional (PMP) от PMI, USA (2013 г.) и Бизнес НЛП Мастер Практик с коучинг умения, акредитиран от International Trainers and Coaching Academy of NLP. Пламен има богат опит като търговски директор в мултинационални индустриални компании като Сен-Гобен България, Етем България и Мауер Локинг Системс (част от Assa Abloy), където е участвал в проекти за разработване и маркетиране на нови продукти и услуги, внедряване на системи за управление на качеството (ISO 9000, ISO 9001), и въвеждане на CRM системи. В рамките на консултантската компания MLC International, той работи по оптимизация на бизнес процеси, подобряване на фирмената култура и провеждане на индивидуални бизнес коучинг сесии за развитие на лидерски и търговски умения.
Отзиви
Подходящи за вас обучения
Този документ е създаден с финансовата подкрепа на програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация“ 2021-2027, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския фонд за регионално развитие и на Програма „Цифрова Европа“. Цялата отговорност за съдържанието на документа се носи от Конкретния бенефициент на безвъзмездната финансова помощ по приоритет 1 „Устойчиво развитие на българската научно-изследователска и иновационна екосистема“, Приоритетно направление 4 „Синергия с програми „Хоризонт Европа“ и „Цифрова Европа“ на програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация“ 2021-2027 - Институт за агростратегии и иновации, координатор и конкретен бенефициент за АгроХъб.БГ и при никакви обстоятелства не може да се приема, че този документ отразява официалното становище на Европейския съюз.